Modelowanie parametryczne

Modelowanie parametryczne

Megacad to spółka oferująca oprogramowanie typu CAD. Oprogramowanie MegaCad jest przeznaczone do wspomagania projektowania oraz parametryzowania 2d oraz 3d. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz zaangażowaniu, Megacad zdobył uznanie pośród swoich klientów oraz jest obecnie jednym z liderów na rynku usług CAD. Aplikacja CAD sprzedawane przez Megacad jest szalenie nowoczesne oraz skuteczne, a jego głównym celem jest umożliwienie projektowania oraz modelowania parametrycznego. Aplikacja proponuje szereg możliwości tj. modelowanie bryłowe, parametryczne a oprócz tego projektowanie 2d. Licencja oprogramowania jest bezterminowa. Czyli, że opłata następuje jedynie jeden raz – w momencie zakupu. Aplikacja działa prawidłowo pod systemem Windows 10 a oprócz tego Windows 11. Oprogramowanie to jest łatwe w użyciu. Dla szkół a oprócz tego uczelni dostępna jest także wersja edukacyjna.

Megacad zapewnia wydajną pracę. Program do modelowania MegaCad jest godny uwagi oraz ceniony na krajowym rynku. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z aktualnym cennikiem. Oprogramowanie dostępne jest w wersji elektronicznej ale istnieje także za dopłatą alternatywę zakupu wersji pudełkowej.

Na naszej stronie internetowej dostępne są także bezpłatne aplikacje a oprócz tego biblioteki, które można wykorzystywać także do zastosowań komercyjnych (jeżeli są zgodne z daną wersją programu). Dodatki te poszerzają możliwości programu.

W razie pytań i również wątpliwości, namawiamy do nawiązania kontaktu. Z miłą chęcią udzielimy niezbędnych informacji odnośnie oferowanego przez nas oprogramowania.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 01.09.2023 11:47:57)

Podlinkuj wpis:

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *