0

POZYCJONOWANIE

Popraw swój ranking w Google!

Posiadanie idealnej strony WWW to dopiero początek. Jeśli chcą Państwo aby była odwiedzana przez użytkowników Internetu, koniecznym krokiem jest jej promocja i rozpowszechnienie. Jedynym sposobem stałego napływu nowych klientów za pomocą strony internetowej, jest jej wypozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych (takich jak Google.pl). To właśnie poprzez wyszukiwarki klienci szukają konkretnych usług.

CZYM JEST POZYCJONOWANIE WWW?

Jest to usługa, która pomaga zaistnieć serwisom/portalom WWW w wyszukiwarce internetowej Google. Kolejność zestawienia stron WWW w wyszukiwarce nie jest ani przypadkowa, ani też nie jest tak odbierana przez użytkowników Internetu. Badania wykazują, że strony zajmujące najwyższe pozycje, w opinii zdecydowanej większości ludzi są liderami w danej branży i mają najlepszą zawartość merytoryczną. Tak naprawdę nie jest istotne, czy odpowiada to stanowi faktycznemu. Jeśli firma jest wysoko wypozycjonowana, właśnie tak jest postrzegana. Na miejsce w rankingu ma wpływ wiele czynników. Staramy się, aby strony naszych klientów były wypozycjonowane bardzo wysoko, nawet na topowych miejscach pierwszej odsłony w wyszukiwarce.

W JAKI SPOSÓB POZYCJONOWANIE POMAGA?

Główną zaletą pozycjonowania jest większa ilość odwiedzin strony, co zawsze przekłada się na wzrost obrotów firmy. Badania dowodzą, że do 90% odwiedzających strony pozycjonowane, przychodzi właśnie z wyszukiwarek. Następną istotną sprawą jest kwestia prestiżu. Nawet najbardziej znane firmy powinny korzystać z tej usługi, gdyż podnosi to renomę oraz utwierdza klienta w przekonaniu o wysokiej pozycji firmy na rynku.

Zapoznaj się z naszymi pakietami promocyjnymi!

Abonament + efektyceny od

0

netto/miesiącUMOWA NA 12 MIESIĘCY

FAKTURA VAT ZA ABONAMENT + OSIĄGNIĘTE EFEKTY

MIESIĘCZNE RAPORTY POZYCJIAbonamentceny od

0

netto/miesiącUMOWA NA 12 MIESIĘCY

NIŻSZE KOSZTY

MIESIĘCZNE RAPORTY POZYCJIZainteresowała Cię nasza oferta?
Już teraz skontaktuj się z nami i nawiąż współpracę!